Update contact details_membership

 नेपाल जनस्वास्थ्य संघको सूचना !!

नेपाल जनस्वास्थ्य संघकोे आगामि निर्वाचन प्रयोजनको लागि तथा विभिन्न सुचनाहरु प्रदान गर्नको लागि निम्न उल्लेखित सदस्य महानुभावहरुले २०७८, जेष्ठ २८ गते भित्र मा आफ्नो  ई–मेल र मोबाइल नंबर , [email protected] वा [email protected] मार्फत अध्यावधिक गराई आफ्नो जानकारी प्रदान गर्नुहुन यो सूचना प्रकाशित गरिएको व्यहोरा अनुरोध छ ।

आजीवन सदस्यहरुको नामावली ः

S.N Membership No. Full Name Province District
1 LM-613 Achyut Raj Dahal Province 2 Sarlahi
2 LM-13 Ananda Ballav Joshi Sudurpaschim Baitadi
3 LM-103 Ananta Kumar Nepal Lumbini Palpa
4 LM-718 Anil Kumar Shah Province 2 Dhanusha
5 LM-65 Arjun Nepal Bagmati Kavrepalanchowk
6 LM-616 Ashok Bhurtel Gandaki Kaski
7 LM-41 Bala Ram Ghimire Gandaki Lamjung
8 LM-75 Bhanu Bhakta Raya Bagmati Bhaktapur
9 LM-419 Bhishan K.C
10 LM-547 Bidur Prasad Upreti Province 2 Bara
11 LM-1012 Bikram Koirala Province 1 Solukhumbhu
12 LM-364 Bimal Gautam
13 LM-35 Bishnu Prasad Shrestha Bagmati Kathmandu
14 LM-753 Brajesh Kumar Mehata Province 1 Morang
15 LM-748 Chandra Bahadur Hamal Bagmati Chitwan
16 LM-721 Chuda Mani Kandel Gandaki Baglung
17 LM-201 Dal Bahadur K.C. Lumbini Pyuthan
18 LM-122 Dhurba Bahadur Thapa Bagmati Kathmandu
19 LM-725 Dinesh Kumar Chaudhary Province 1 Morang
20 LM-407 Dipak Subedi Gandaki Baglung
21 LM-620 Dipendra Bahadur Budha Karnali Dailekh
22 LM-1013 Dipesh Shrestha Province 1 Khotang
23 LM-61 Durga Gurung
24 LM-617 Dushala Adhikari Bagmati Kavrepalanchowk
25 LM-762 Gajendra Prasad Yadav
26 LM-24 Girish Kumar Sharma Bagmati Kathmandu
27 LM-89 Guna Laxmi Sharma
28 LM-92 Hansa Prasad Malla
29 LM-440 Hari Bhusal
30 LM-51 Hari Krishna Shah Gandaki Gorkha
31 LM-132 Hira Bahadur Maharjan Bagmati Kathmandu
32 LM-777 Indira Khadka Province 1 Jhapa
33 LM-84 Indu Thapa Gandaki Kaski
34 LM-719 Janak Raj Bhatta Sudurpaschim Kanchanpur
35 LM-231 Kehar Singh Godar
36 LM-305 Khagendra Gaire
37 LM-1015 Kishor Kumar Mandal Province 1 Morang
38 LM-414 Kopil Timilsina Gandaki Kaski
39 LM-69 Krishna Prasad Acharya Bagmati Kathmandu
40 LM-4 Kumar Samser J.B.R Gandaki Pokhara
41 LM-151 Lal Bahadur Rawal Bagmati Lalitpur
42 LM-639 Lhakpa Doma Sherpa Province 1 Solukhumbhu
43 LM-78 Mahabir Nanda Bajracharya Bagmati Kathmandu
44 LM-427 Majebul Alam Province 1 Sunsari
45 LM-429 Manisha K.C Bagmati Bhaktapur
46 LM-1017 Mukesh Poudel Province 1 Morang
47 LM-218 Narayan Prasad Regmi Lumbini Dang
48 LM-123 Narbada Acharya Dhakal Bagmati Kathmandu
49 LM-58 Narendra Bahadur Swar
50 LM-387 Nira Sharma Bagmati Kathmandu
51 LM-583 Padam Darji Province 1 Jhapa
52 LM-113 Pancha Kumari Manandhar Bagmati Kathmandu
53 LM-789 Poonam Bista Bagmati Kathmandu
54 LM-697 Prabin Shrestha Bagmati Nuwakot
55 LM-478 Pratibha  Ghartimagar Lumbini Rolpa
56 LM-685 Prem Prasad Sharma Lumbini Nwalparasi
57 LM-767 Pukar Lamichhane Lumbini Dang
58 LM-723 Raj Kumar Subedi Lumbini Dang
59 LM-788 Ram Charitra Mehta Province 1 Sunsari
60 LM-59 Ram Prasad Dulal Bagmati Kathmandu
61 LM-97 Ramjee Tiwari Bagmati Chitwan
62 LM-663 Rani Khatun Province 1 Sunsari
63 LM-120 Ranju Bhattarai Bagmati Kathmandu
64 LM-74 Rishi Ram Nepal Bagmati Lalitpur
65 LM-1020 Sangita Adhikari Province 1 Sunsari
66 LM-644 Sangita Khatri Bagmati Lalitpur
67 LM-417 Sangita Thapa
68 LM-149 Sanju Bhattarai Wagle Bagmati Kathmandu
69 LM-735 Sarada Pahari Lumbini Parasi
70 LM-46 Saraswati Chhetri Bagmati Maharajgunj
71 LM-632 Sarita Shah Province 2 Dhanusha
72 LM-47 Sher Bahadur Chaudhary Lumbini Rupandehi
73 LM-418 Sher Bahadur Thapa
74 LM-163 Shree Ram Prasad Shah Province 2 Saptari
75 LM-150 Shyam Lal Shrestha Bagmati Chitwan
76 LM-70 Shyam Raj Kunwar Bagmati Kathmandu
77 LM-116 Sitaram Devkota Bagmati Kathmandu
78 LM-96 Sukha Lal Budhathoki
79 LM-975 Suman Shrestha Lumbini Banke
80 LM-444 Sushil Basnet Bagmati Kathmandu
81 LM-722 Sushma Dahal Lumbini Dang
82 LM-198 Syaron Basnet Bagmati Kathmandu
83 LM-108 Tanka Prasad Chapagain Lumbini Parasi
84 LM-681 Tek Raj Poudel Bagmati Chitwan
85 LM-179 Tirtha Bhattarai
86 LM-23 Vinod Prasad Gautam Bagmati Kathmandu

साधारण सदस्यहरुको नामावली ः

 

S.N Membership No. Full Name Province District
1 GM-411 Ajay Kumar Shah Province2 Mahottari
2 GM-412 Alisha Thapa Lumbini Rupandehi
3 GM-413 Alka Shrestha Province1 Sankhuwasabha
4 GM-415 Anil Katwal Province1 Sankhuwasabha
5 GM-417 Anjana Limbu Province1 Sunsari
6 GM-418 Apekshya Ghimire Province1 Jhapa
7 GM-420 Ashok Chaudhary Province2 Saptari
8 GM-421 Ashok Kumar Mehta Province1 Sunsari
9 GM-422 Ashrina Bhattarai Province1 Illam
10 GM-410 Ashutosh Pokharel Province1 Morang
11 GM-317 Bhagawati Baral Gandaki Kaski
12 GM-424 Bhumija Maharjan Bagmati Kathmandu
13 GM-425 Bibash Rana Lumbini Rupandehi
14 GM-426 Bijay Rakhali Karnali Surkhet
15 GM-427 Bikash Kumar Gupta Province1 Morang
16 GM-429 Binita Kafle Lumbini Rupandehi
17 GM-328 Binita Poudel Province1 Illam
18 GM-331 Binod Thapa Province1 Jhapa
19 GM-332 Chamesh Raj Dhakal Province1 Morang
20 GM-333 Chandra Narayan Mehata Province1 Sunsari
21 GM-334 Chandrika Palungwa Province1 Taplejung
22 GM-335 Chetan Niraula Province1 Morang
23 GM-336 Dhan Kumar Bk Province1 Jhapa
24 GM-339 Dipak Kumar Shah Province1 Sunsari
25 GM-340 Dipak Prasad Dahal Province1 Jhapa
26 GM-341 Durja Bahadur Dhimal Province1 Jhapa
27 GM-342 Hem Raj Pokharel Province1 Jhapa
28 GM-320 Jyoti Shrestha Gandaki Gorkha
29 GM-343 Kanaiya Shah Province1 Morang
30 GM-344 Kedar Nath Koirala Province1 Illam
31 GM-346 Kiran Shrestha Province1 Jhapa
32 GM-347 Kumar Dhakal Province1 Jhapa
33 GM-70 Kumar Singh Dangi Lumbini Dang
34 GM-349 Labrenj Shah Province1 Sunsari
35 GM-350 Lahari Bhujel Province1 Morang
36 GM-484 Lok Mani Giri Lumbini Dang
37 GM-351 Lokendra Bahadur Rai Province1 Udayapur
38 GM-353 Mahendra Prasad Dulal Province1 Morang
39 GM-354 Mahesh Chandra Nepal Province1 Jhapa
40 GM-355 Manish Kumar Thakur Province2 Bara
41 GM-356 Manoj Bhattarai Province1 Jhapa
42 GM-357 Matrika Sharma Province1 Dhankuta
43 GM-358 Mausam Khawas Province1 Taplejung
44 GM-359 Mina Maden Limbu Province1 Terathum
45 GM-360 Mina Shrestha Bagmati Lalitpur
46 GM-361 Monika Karki Province1 Jhapa
47 GM-363 Narayan Prasad Budhathoki Province1 Illam
48 GM-364 Nilam Sharma Lumbini Dang
49 GM-365 Niraj Kumar Mishra Province1 Morang
50 GM-366 Nischal Ghimire Province1 Sunsari
51 GM-367 Nisha Dahal Province1 Jhapa
52 GM-368 Nita Gautam Province1 Jhapa
53 GM-369 Padam Prasad Rijal Province1 Jhapa
54 GM-370 Pankaj Kumar Sah Province2 Saptari
55 GM-371 Phanindra Thapa Province1 Morang
56 GM-372 Prabin Prasad Bhandari Province1 Morang
57 GM-373 Prabin Yadav Province2 Siraha
58 GM-374 Pradeep Ghimire Province1 Sankhuwasabha
59 GM-375 Pradip Kumar Yadav Province1 Sunsari
60 GM-376 Prajwal Bhattarai Province1 Jhapa
61 GM-377 Prakash Khatiwada Province1 Taplejung
62 GM-378 Prakritee Chaudhary Province1 Sunsari
63 GM-379 Pramila Chaudhary Province1 Sunsari
64 GM-382 Pratima Khoyahang Province1 Jhapa
65 GM-383 Pratkishya Neupane Province1 Jhapa
66 GM-384 Pratkishya Neupane Lumbini Palpa
67 GM-385 Puskar Niraula Province1 Jhapa
68 GM-386 Ranjan Sah Province2 Saptari
69 GM-387 Rashmi Shah Province1 Illam
70 GM-389 Rupesh Chaudhary Province2 Saptari
71 GM-390 Sabina Tamang Province1 Sunsari
72 GM-391 Sachin Kafle Lumbini Palpa
73 GM-392 Sailesh Bhujel Province1 Morang
74 GM-393 Samikshya Nepal Province1 Terathum
75 GM-395 Sanjiv Singh Province1 Jhapa
76 GM-396 Saroj Baral Province1 Morang
77 GM-398 Shishir Pandey Lumbini Palpa
78 GM-399 Shiv Kumar Chaudhary Province2 Saptari
79 GM-400 Shivani Gc Lumbini Rupandehi
80 GM-401 Shristi Chaudhary Province1 Sunsari
81 GM-402 Srijat Dahal Province1 Sunsari
82 GM-403 Subash Basnet Province1 Bhojpur
83 GM-404 Sujata Budhathoki Province1 Terathum
84 GM-405 Suman Neupane Province1 Jhapa
85 GM-406 Suman Timilsena Lumbini Palpa
86 GM-407 Suraj Kumar Sardar Province1 Morang
87 GM-408 Tamanna Neupane Province1 Morang
88 GM-229 Usha Aryal Lumbini Gulmi

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *